Kontakt/Lokalizacja

Przedszkole Montessori Fantazja

Kulkoland

Twoje dziecko uwielbia zabawę i kontakt z rówieśnikami? Kulkoland to miejsce, gdzie czas spędzony w gronie najmłodszych stanie się niesamowitą przygodą. Baseny wypełnione wielokolorowymi piłeczkami wykonanymi z materiału przyjaznego dzieciom oraz wspólna radość z bycia razem tworzą niepowtarzalną mieszankę wrażeń i emocji, które dzieci uwielbiają. Kulkoland to świetny pomysł na atrakcyjne spędzenie deszczowych i zimnych dni, a także niebanalny sposób na urozmaicenie wszelkich uroczystości – komunii, urodzin, a nawet nagroda za dobre stopnie czy wzorowe zachowanie.

Kulkoland w przedszkolu Fantazja to także ćwiczenia. Zabawa zapewnia dzieciom tak potrzebny w ich wieku ruch i gimnastykę, a wszystko to w bezpiecznych warunkach i przyjemnym otoczeniu oraz miłym towarzystwie.

Zafunduj swojemu dziecku moc atrakcji i zaproś dzieciaki znajomych – wszyscy będą zachwyceni. Dzieci ucieszą się z możliwości wspólnego spędzenia czasu na zabawie pod okiem opiekunów, a rodzice w tym czasie porozmawiają lub zatopią się w ulubionej lekturze. W końcu każdemu, bez względu na wiek, należy się czas dla siebie.

Zbliżają się urodziny Twojej pociechy? W tajemnicy zarezerwuj termin i zorganizuj atrakcyjne przyjęcie. Zaskocz swoje dziecko w tak ważnym dla niego dniu i udowodnij, że jesteś kreatywnym rodzicem. Z pewnością wszyscy mali goście docenią ten gest i zapamiętają tę imprezę, jako bogatą w atrakcje, a Kulkoland stanie się dla nich synonimem najlepszej zabawy.

A co jeśli za oknem pada i dzieciaki się nudzą? Wówczas też odwiedźcie Kulkoland. Znajdziecie tu miłą atmosferę, przyjemny klimat i w mig zapomnicie o brzydkiej pogodzie. Dzieciaki dadzą upust swojej energii, wyszaleją się, a ty zapomnisz o nudzie. Zabierz znajomych lub ulubioną książkę i spędź miło czas.