Kontakt/Lokalizacja

Przedszkole Montessori Fantazja

Przedszkole

Nasze przedszkole to połączenie 6 wymiarów, dzięki którym nauka staje się zabawą i gwarantuje wszechstronny rozwój dziecka.

Wymiar przestrzeni to stworzenie dogodnej architektury, przestronnych wnętrz, miejsc do nauki i miejsc do zabawy, które nie ograniczają, lecz zachęcają do odkrywania. Ale sama przestrzeń byłaby pusta, gdyby nie wymiar rozwoju, dzięki któremu wypełnia się ona kreatywnymi zajęciami łączącymi edukację z pasją. Wymiar rozrywki z kolei rozbudza w dziecku chęć aktywnego relaksu ucząc od małego, że prawdziwa zabawa to zabawa aktywna! Nasza sala zabaw udowadnia, że świat rozrywki to coś więcej, niż kanapa i telewizor… I wreszcie gwarancja bezpieczeństwa, a co za tym idzie komfortu, które zapewniają rodzicom spokój i pewność, że oddają dziecko w dobre ręce. A wszystko to otoczone wymiarem smaku – smaku radości, pozytywnych inspiracji, ale także niezwykłych smaków kulinarnych, tworzonych w naszej kuchni.

Dzięki takiemu podejściu w naszym przedszkolu wszystkie dzieci czują się akceptowane, poznają świat oraz odkrywają własne talenty, uczą się zaradności oraz budowania zdrowych relacji z innymi – doskonale rozumiemy, że nauka to coś więcej od poznawania literek i cyferek!

Zapraszamy Państwa do wielowymiarowego świata Fantazji!

Oferta

W wymiarze bezpieczeństwa: troskliwą opiekę w godzinach od 6.30 do 18.00.

W wymiarze rozwoju: codzienne zajęcia dydaktyczne plastyczno-techniczne, umuzykalniające, ruchowe, przyrodnicze, doświadczalne, matematyczne, pobudzające wyobraźnię i wyzwalające aktywność twórczą, przygotowujące do nauki pisania i czytania, język angielski z tablicą interaktywną, język angielski z tańcem i piosenką, zajęcia z komputerem „Mały Projektant”, zajęcia z tablicą interaktywną oraz gimnastyka korekcyjna, rytmika, oraz opiekę psychologa i logopedy.

W wymiarze rozrywki: gry i zabawy na placu zabaw oraz w Sali Zabaw FANTAZJA, rytmikę dla smyka, rymowaną gimnastykę, a także organizację imprez np. teatrzyki, pogadanki tematyczne z zaproszonymi gośćmi, andrzejki, mikołajki, jasełka, bal karnawałowy, pokazy prac dzieci i wernisaże, występy dla rodziców.

 

Zajęcia dodatkowe

Fantazja oferuje również szereg zajęć dodatkowych.
ZAJĘCIA RUCHOWE
Judo - samoobrona
Taniec towarzyski
Zumba
Piłka nożna
Balet
ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE, ROZWIJAJĄCE
Ceramika
Warsztaty teatralne
Warsztaty plastyczne
ZAJĘCIA JĘZYKOWE
Język angielski

OPŁATY

Przyjmujemy zapisy na rok szkolny

2014/2015

Informacje

Galeria

06.01.16 2016 - Dzień Dziecka

Kadra

Nasze Przedszkole FANTAZJA to przede wszystkim, wysoka jakość usług edukacyjnych, zagwarantowana przez starannie dobraną kadrę pedagogiczną, którą stanowią młodzi i doświadczeni nauczyciele z wyższym wykształceniem pedagogicznym, kochający pracę z dziećmi, tworzący atmosferę pełną ciepła i radości oraz dbający o wszechstronny rozwój dzieci.