Kontakt/Lokalizacja

Przedszkole Montessori Fantazja

Strefa rodzica

Nie bez przyczyny mówi się, że szczęśliwi rodzice, to szczęśliwe dzieci. Dlatego właśnie stworzyliśmy unikalne miejsce, jakim jest Strefa Rodzica.  Naszą domeną jest wielowymiarowe działanie, stąd zapraszamy Państwa do miejsca odpoczynku a także najświeższych wiadomości – miejsca, gdzie pożyteczne łączy się z przyjemnym.

Po pierwsze, naszym priorytetem jest zapewnienie komfortu rodzicom tak, aby odbierając dziecko mieli Państwo szansę relaksu i pozbycia się stresu przyniesionego z pracy. W tym celu w naszym Centrum otworzyliśmy kawiarenkę, gdzie można napić się pysznej kawy, poczytać książkę lub porozmawiać z innymi rodzicami. Ponadto planujemy uruchomić ofertę zajęć rekreacyjnych, wśród których  nie zabraknie energetycznej i niezwykle pozytywnej Zumby. W końcu, w zdrowym ciele, zdrowy duch!  A im więcej pozytywnej energii w rodzicach, tym większa radość w całej rodzinie.

Po drugie, Strefa Rodziców to również wirtualne miejsce, gdzie na bieżąco będziemy informować Państwa o  wszelkich zmianach i planowanych wydarzeniach w Centrum. Wszystko to po to, aby mieli Państwo pewność, że nic nie dzieje się poza Państwa wiedzą. To tutaj znajdą Państwo informacje o jadłospisie, wyjazdach, zmianach w harmonogramie oraz zajęciach dodatkowych.

Zajęcia dla rodziców

ZUMBA

Zumba jest energetycznym połączeniem tańca latynoskiego i fitnessu. Wybuchowa mieszanka salsy, samby, flamenco, reggaetonu oraz tradycyjnego aerobiku to nie tylko sposób na poprawę kondycji i zrzucenie kilku zbędnych kilogramów. Zumba to przede wszystkim trening radości, wywołujący szczery uśmiech na twarzy!
Zajęcia odbywają się w każdy wtorek i czwartek o 18.00.

AEROBIK

Aktualności

Informacja Rekrutacyjna

27.02.20 / Przedszkole /

Przedszkole FANTAZJA serdecznie zaprasza Rodziców na Warsztaty Montessori, które odbędą się 25 marca 2020 (środa) o godzinie 18:00 w Przedszkolu FANTAZJA przy ul. Zielonej 2a w Bolechowicach. czytaj więcej »


Życzenia Wielkanocne

28.03.18 / Przedszkole /

Życzenia Wielkanocne czytaj więcej »


Sala Zabaw zamknięta

11.08.17 / Sala zabaw /

W dniach 12-15 sierpnia Sala Zabaw będzie zamknięta, nie będą odbywać się również zajęcia wakacyjne. Zapraszamy od 16 sierpnia! czytaj więcej »